Otel tepe
22 Eylül 2020 Salı
Anasayfa > HABER > VALİ KAMURAN TAŞBİLEK VE BELEDİYE BAŞKANI ERCAN ÇİMEN BASIN MENSUPLARINI VE İDARECİLERİ YEMEKTE AĞIRLADI

VALİ KAMURAN TAŞBİLEK VE BELEDİYE BAŞKANI ERCAN ÇİMEN BASIN MENSUPLARINI VE İDARECİLERİ YEMEKTE AĞIRLADI

09.01.2020 21:15 12 14 16 18 yazdır
Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek ve Belediye Başkanı Ercan Çimen, 10 Ocak İdareciler Günü ve Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle basın mensuplarını ve idarecileri yemekte ağırladı.
VALİ KAMURAN TAŞBİLEK VE BELEDİYE BAŞKANI ERCAN ÇİMEN BASIN MENSUPLARINI VE İDARECİLERİ YEMEKTE AĞIRLADI


Gümüşhane'de 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ve İdareciler Günü nedeniyle Gümüşhane'de görev yapan basın mensupları ile protokol üyeleri yemekte buluştu.

Gümüşhane Valiliği ve Belediye Başkanlığı tarafından organize edilen program Gümüşhane Sema Doğan Yaşam Alanında gerçekleşti. 
Programa Vali Kamuran Taşbilek, Belediye Başkanı Ercan Çimen, Vali Yardımcıları Mustafa Pala ve Mustafa Anteplioğlu, Kelkit kaymakamı Aziz Onur Aydın, Şiran Kaymakamı Osman Oğuz Ekşi, Torul Kaymakamı Ömer Said Karakaş ve Kürtün Kaymakamı Mehmet Göze, Valilik Basın Müdürü Engin Doğru, Özel Kalem Müdürü Ertuğrul Akçay, Gümüşhane Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Köprülü ve Gümüşhane yazılı ve internet basını mensupları ile haber ajansı mensupları katıldı.

Yemekten önce Vali Kamuran Taşbilek, basın mensuplarıyla tek tek tokalaşarak, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü"nü kutladı.

Gümüşhane Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Köprülü, basın mensupları adına Vali Tâşbilek ve Belediye Başkanı Ercan Çimen'e verdikleri desteklerden ve yemek davetlerinden ötürü teşekkürlerini iletti. Yerel medya sorunlarına kısaca değinen Köprülü, Güç koşullarda yayıncılık yapan yerel basının desteklenmesi konusunda Vali Taşbilek  ve Belediye Başkanı Ercan Çimen'den destek istedi.


Yemek sonrası Sema Doğan Yaşam Alanı Toplantı salonunda birer kısa konuşma yapan Belediye Başkanı Ercan Çimen ve ardından Vali Taşbilek, haberciliğin  ve Gazeteciliğin önemine vurgu yaptılar. Katılımcıların "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ve İdareciler Gününü kutlayan Vali Taşbilek ve Belediye Başkanı Çimen, Programa katılan davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.

Başkan Çimen için, Belediye çalışanları tarafından hazırlanan sürpriz yaş pastanın Vali Taşbilek ve Başkan Çimen tarfından kesilmesi, ardından da katılımcılara yaş pasta ikramının ardından program sona erdi.


Haber Erdinç Şekerli


.


.

.
.
.

.

.


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri