Otel tepe
14 Ağustos 2020 Cuma
Anasayfa > SPOR > TARAFTARLAR GÜMÜŞHANESPOR YÖNETİMİNE TALİP OLDU

TARAFTARLAR GÜMÜŞHANESPOR YÖNETİMİNE TALİP OLDU

27.06.2019 09:27 12 14 16 18 yazdır
TFF 2.Lig takımlarından Kırmızı-beyazlı temsilimiz Gümüşhanespor'da, yapılacak kongre öncesi kulüp yönetimine talip çıkmazken, kulüp başkanlığına Gümüşhanespor taraftarları talip oldu.
TARAFTARLAR GÜMÜŞHANESPOR YÖNETİMİNE TALİP OLDU


Tribün liderlerinden İhsan Faruk Kaya, Gümüşhanespor için yeni bir yönetim kurulu oluşturması çağrısında bulunarak, eğer böyle bir oluşum yapılmayacaksa taraftar grupları olarak Kulüp başkanlığına kendilerinin talip olduklarını ve aday çıkaracaklarını söyledi.

"Sahip çıkmıyorlarsa, önümüzü açsınlar biz sahip çıkarız"
Tribün liderlerinden İhsan Faruk Kaya, yapılacak kongre öncesi Gümüşhanespor'un taraftar sayfası olan 'Kafadarlar' isimli sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Gümüşhanespor yönetimine talip olduklarını ve yeni bir yönetim kurulu oluşturarak Gümüşhanespor'u sahipsiz bırakmayacakları çağrısında bulundu.

Aylar geçmesine rağmen, başkan adaylığı için henüz bir isim ortaya çıkmadığını belirten Kaya, taraftar grupları olarak yönetime talip olduklarını söyledi. 

İşte Kaya'nın o Açıklaması: 

ADAY ÇIKMADI TARAFTAR KULÜBÜ SAHİPSİZ BIRAKMADI!! Gümüşhanespor'umuzun içinde bulunduğu durum hepimizin malumu. Bu süreç birçok Gümüşhanespor sevdalısını üzdüğü gibi benide üzmektedir.Köşemize çekilip ağlamak ve Gümüşhanesporumuzun yok oluşunu seyretmeyi içimize sindiremediğimden,sorumluluk alarak Gümüşhanespor Kulübü Başkanlığına aday olduğumu açıklıyorum. 

✔️Kaybolan ve yok olmaya yüz tutmuş birlik ve beraberliği yeniden tesis etmek adına adayım.

✔️Şeffaf yönetim anlayışı ile doğru bilgileri Gümüşhane kamuoyuna ve Gümüşhanesporlulara aktarabilmek adına adayım.

✔️Gümüşhanespor ile Gümüşhane halkı arasına örülmüş kalın duvarları yıkabilmek adına adayım. 

✔️Eleştirilere açık,istişare kültürünü benimsemiş ve hesap verebilen bir yönetim anlayışını inşa edebilmek adına adayım. Bu adaylık sürecine girdiğimizde Gümüşhane Taraftar derneğindeki ki arkadaşlarımızla adaylık sürecimizi görüştük. Şehrimizin Bürokratları ve siyasileri ile de tek tek görüşüp fikir ve önerilerini alacağım. Adaylığımız esnasında mevcut yönetimden istirhamım;kulübün net borcunu kamuoyu aracılığı ile paylaşıp bu belirsizliğe son vermesidir. Kulübe maddi kaynakları nasıl sağlayacağıma ilişkin konuları ve projelerimizi yazılı basın aracılığı ile kısa zamanda paylaşacağımı ilan eder,hepinize saygılar sunarım.

Herşey Gümüşhanespor'umuz için. İhsan Faruk KAYA Gümüşhanespor Kulübü Başkan Adayı.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri