en üst vakifbank
19 Ocak 2019 Cumartesi
Anasayfa > HABER > Sağlık-Sen Gümüşhane Şubesinin 4. olağan genel kurulu yapıldı. Mevcut Başkan Yunus Yılmaz güven tazeledi. 

Sağlık-Sen Gümüşhane Şubesinin 4. olağan genel kurulu yapıldı. Mevcut Başkan Yunus Yılmaz güven tazeledi. 

23.12.2017 22:58 12 14 16 18 yazdır
Sağlık-Sen Gümüşhane Şubesinin 4. olağan genel kurulu yapıldı. Mevcut Başkan Yunus Yılmaz güven tazeledi. 
Sağlık-Sen Gümüşhane Şubesinin 4. olağan genel kurulu yapıldı. Mevcut Başkan Yunus Yılmaz güven tazeledi. 

Sağlık-Sen Gümüşhane Şubesi'nin 4. olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Tek liste halinde yapılan genel kurul sonrası mevcut başkan Yunus Yılmaz tekrardan başkanlığa seçildi. 

Gümüşhane Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirilen genel kurul toplantısına Gümüşhane Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Erdem, Ak parti Merkez ilçe Başkanı Fahri Yalçın, Ak Parti Gümüşhane Kadın Kolları Başkanı Münire Şeyhoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Gümüşhane İl Sağlık Müdürü Dr Engin Pehlivan, Devlet Hastanesi Başhekimi Arif Atay, Gümüşhane Memur-Sen ve Sağlık-Sen sendika üyeleri katıldı.

Toplantının Divan Başkanlığını Genel Başkan Yardımcısı Kemal Çırak yaptı. Toplantının açılışında konuşan Başkan çırak, sendikal mücadelelerinde önceliklerinin vatanın bölünmez bütünlüğü için çalışmak olduğunu ifade etti. Vatan olmaz ise Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM), milletvekilleri, belediyeler ve kamu kuruluşlarının olmayacağını vurgulayan Başkan Çırak, "Doğru sendikacılık adına bizler çalışanlarımızın haklarını korumak adına görev yapıyoruz. Biz sendikal mücadelemizde çalışanlarımızın özlük ve sosyal haklarından önce vatanın birlik ve beraberliği için çalışıyoruz. Çünkü vatan olmadan hiçbir şeyin olmayacağı bilincindeyiz" dedi.

SAĞLIK-SEN GENEL BAŞKANI METİN MEMİŞ; "BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ HER ZAMAN KORUMALIYIZ"
Toplantıda konuşan Memur-Sen Genel Başkan Vekili ve Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş ise, sendikacılığın bir mücadele alanı, hak arama mücadelesinin yapıldığı yer olduğunu belirterek, "Sendikacılık çağı kurtarmanın eylemidir, ülkeyi yeniden inşa edecek erdemler hareketidir. Sendikacılığı afyonlanmış beyinlerle değil gerçek anlamda yapan bir anlayışla ortaya koyuyoruz. Zaman zaman malum sendikalar bizi eleştiriyor. Sendikanın ne işi var başörtüsüyle, darbeyle dediler. Gerçek sendikacılık buydu. Memur-Sen Türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütü olarak bu ülkenin sağlam sigortalarından birisi. Onun için birlik ve beraberliğimizi her zaman korumalı, arttırmalıyız, bir birimize kenetlenmeliyiz. Davamıza sahip çıkmalıyız" dedi.

GÜMÜŞHANE SAĞLIK-SEN BAŞKANI YUNUS YILMAZ; "HER ZAMAN VE HER ZEMİNDE ÇALIŞANLARIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ"
Gümüşhane Sağlık-Sen Başkanı Yunus Yılmaz ise konuşmasında Gümüşhane'de bine yakın üye sayısıyla sendikacılığı alınların akıyla yaptıklarını belirterek, her zaman çalışanların taleplerinin, dertlerinin, sıkıntılarının her zaman ve her zeminde takipçisi olacaklarını söyledi.

MEVCUT BAŞKAN YILMAZ GÜVEN TAZELEDİ!
Konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Tek listeyle girilen seçim sonucunda, mevcut Başkan Yunus Yılmaz, sendikaya kayıtlı delegelerin tamamına yakınının oyunu alarak tekrardan başkanlığa seçildi.

GÜMÜŞHANE SAĞLIK-SEN YÖNETİM KURULU 
Yunus Yılmaz başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Alptekin Giresunlu, Mehmet Toksoy, Caner Aktaş, Engin Karabulut, Derya Bayrak, Cemil Ülker, denetleme kuruluna Abdurrahim Atalay, Ebubekir Sıddık Şekerli, Hacer Özçubukçu, Metin Özlü, Ünal Baydar, disiplin kuruluna Nagehan Ciğerci, Mehmet Güvendi, Süleyman Canlı, Adem Varan, Mehmet Şeker.


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri