Kebir tepe
25 Haziran 2021 Cuma
Anasayfa > SİYASET > Köse: AK Parti geçmişte hayal bile edilemeyen büyük projeleri gerçekleştirmiştir

Köse: AK Parti geçmişte hayal bile edilemeyen büyük projeleri gerçekleştirmiştir

12.11.2020 18:25 12 14 16 18 yazdır
AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Av. Celalettin Köse, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda ‘Gümüşhane’ ile ilgili yapmış olduğu konuşmaya cevap verdi..
Köse: AK Parti geçmişte hayal bile edilemeyen büyük projeleri gerçekleştirmiştir

AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Av. Celalettin Köse, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda ‘Gümüşhane’ ile ilgili yapmış olduğu konuşmaya cevap vererek “AK Parti, geçmişte hayal bile edilemeyen büyük projeleri gerçekleştirmiş, verdiği her sözü hayata geçirmiştir” dedi.


Yaptığı açıklamada 2002 yılından bugüne iş başında olan AK Parti hükümetlerinin insan onurunu korumayı, insana saygıyı, adaleti, halka hizmeti ve evrensel demokratik değerleri önceleyerek ve istisnasız bütün vatandaşları kucaklayarak temel alanlarda büyük reformlar ve sessiz devrimler gerçekleştirdiğini kaydeden Köse, “AK Parti, geçmişte hayal bile edilemeyen büyük projeleri gerçekleştirmiş, verdiği her sözü hayata geçirmiştir. Verdiğimiz her sözü yerine getirdiğimiz içindir ki, AK Parti her gün artan bir teveccühle milletin ilgi ve tercihine mazhar olmuştur” ifadelerini kullandı.

Ulaştırmadan, baraj ve göletlere, sulama tesislerinden, ağaçlandırmaya, sağlıktan, eğitime, turizm alt yapılarına kadar her alanda yatırımlardan payını fazlasıyla almaya devam eden Gümüşhane’ye son 18 Yılda yaklaşık 12 milyar TL’lik yatırım ve destek sağlandığını kaydeden Köse, “Hal böyle iken, Gümüşhane’de dikili bir ağacı ve çakılı bir çivisi dahi bulunmayan CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda yalan siyasetlerine ilimizi de alet etmeleri kabul edilebilir değildir. Hiç kimsenin oyu çantada keklik de değildir. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, ilimizde ve ülkemizde bugüne kadar saymakla bitiremeyeceğimiz reform niteliğinde dev yatırımlar hayata geçirildiği gibi Ak Parti kadroları   aziz milletimizle birlikte bir millet siyaseti yaparak ve milletimizle aynı hizada olup aynı kader çizgisini paylaşarak bugüne kadar yapılan bütün seçimleri kazanmıştır. Sayın Kılıçdaroğlu ise hep kaybeden taraf olmuştur. Ayrıca belirtmek isteriz ki ilimizde yatırım yapıp, istihdam sağlayacak olan herkesin başımız üzerinde yeri vardır” diye konuştu

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri