Otel tepe
14 Aralık 2018 Cuma
Anasayfa > DOĞA > GÜMÜŞHANENİN ARZULARKABAKÖY BELDESİNDE EŞSİZ GÜZELLİĞİ İLE GÖRENLERİ BÜYÜLEYEN ŞALGAM PINARI ÇEVRE DÜZENLEMESİ BEKLİYOR

GÜMÜŞHANENİN ARZULARKABAKÖY BELDESİNDE EŞSİZ GÜZELLİĞİ İLE GÖRENLERİ BÜYÜLEYEN ŞALGAM PINARI ÇEVRE DÜZENLEMESİ BEKLİYOR

18.04.2017 09:22 12 14 16 18 yazdır
Gümüşhane'nin merkeze bağlı ArzularKabaköy Beldesi sınırlarındaki Gümüşhane-Bayburt karayolu üzerinde bulunan Şalgam Pınarı Çevre düzenlemesi bekliyor.
GÜMÜŞHANENİN ARZULARKABAKÖY BELDESİNDE EŞSİZ GÜZELLİĞİ İLE GÖRENLERİ BÜYÜLEYEN ŞALGAM PINARI ÇEVRE DÜZENLEMESİ BEKLİYOR

ŞALGAM PINARI BAKIMSIZ GÖRÜNTÜSÜYLE GÖRENLERİ ÜZÜYOR!!
Özellikle İlkbahar başlarında adeta şelale gibi coşan ve eşsiz güzelliği ile görenleri büyüleyen Şalgam Pınarı, yetkililerin ilgisizliği ve bakımsız görüntüsüyle görenleri  üzüyor.

ŞALGAM PINARINA GEREKEN İLGİ GÖSTERİLMİYOR!!
Şalgam Pınarını görmeye gelen vatandaşlar, 
"Böyle güzel bir pınar başka illerde olsa koruma altına alınıp çevre düzenlemesi yapılır. Şalgam Pınarının olduğu yerde ne bir çevre düzenlemesi ne mesire alanları var. Her yeri pislik götürüyor. Bu doğa harikası yerin heba olması yerine Gümüşhane turizmine kazandırılması gerekiyor. Yetkililerden buraya ilgi göstermelerini  bekliyoruz.'' dediler.

İLKBAHAR AYLARINDA ŞELALEYE DÖNÜŞÜYOR!!
Mart ayı başında Meler dağı altında biriken suların şiddetli bir şekilde patlamasıyla birlikte 3 ayrı kaynaktan çıkarak adeta şelaleye dönüşen Şalgam Pınarı, yaz ortasına kadar coşkun bir şekilde akmaya devam ediyor.

Önceki yıllarda Arzularkabaköy Belediyesi tarafından Şalgam Pınarında bir dizi çevre düzenleme yapılmış, fakat yol çalışmaları nedeniyle çevre düzenlemesi askıya alınmıştı.

Haber E. Şekerli 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri