en üst vakifbank
19 Ocak 2019 Cumartesi
Anasayfa > HABER > GÜMÜŞHANE'DE ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİNE EĞİTİM VERİLDİ

GÜMÜŞHANE'DE ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİNE EĞİTİM VERİLDİ

04.01.2018 19:06 12 14 16 18 yazdır
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatları doğrultusunda, ülke genelinde özel güvenlik görevlilerince sunulan 'hizmet kalitesinin arttırılmasına yönelik eğitim' kapsamında Gümüşhane genelinde çalışan tüm Özel Güvenlik görevlilerine eğitim
GÜMÜŞHANE'DE ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİNE EĞİTİM VERİLDİ

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığınca, ülke genelinde görev yapan özel güvenlik görevlilerince sunulan güvenlik hizmet kalitesinin arttırılması amacıyla Gümüşhane genelinde görev yapan 517 Özel Güvenlik personeline eğitim verildi.

Gümüşhane Üniversitesi Mühendislik Fakültesi binasının çok amaçlı Konferans Salonu'nda, 02/03/04 Ocak 2018 tarihleri arasında 3 gün olarak düzenlenen eğitime; Gümüşhane genelindeki resmi ve özel kurumlarda çalışan 517 özel güvenlik görevlilerinin tamamı katılırken, Özel güvenliklere eğitim veren Emniyet Genel Müdürlüğü görevlilerinin biride; geçtiğimiz yıllarda Gümüşhane Emniyet Müdürlüğünde Özel Güvenlik şube müdürü iken, Emniyet Müdür yardımcılığı görevine atanan ve son olarak, Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığına Polis Başmüfettişi olarak atanan 1. sınıf Emniyet Müdürü İsmail AŞKINOĞLU oldu.
AŞKINOĞLU yaptığı açıklamada, Emniyet Genel Müdürlüğü olarak Türkiye genelinde verdikleri Eğitim kapsamında, kendisinin özellikle Gümüşhane'yi tercih ettiğini ifade etti. Gümüşhane'de görev yaptığı sürede çok güzel anılarının olduğunu ifade eden Emniyet Müdürü İsmail AŞKINOĞLU, Gümüşhane'de olmaktan dolayı mutlu olduğunu kaydetti.
 
Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı (AFAD) tarafından görevli eğitici personelin de katıldığı Özel güvenlik görevlilerine yönelik eğitimde; "Etkili İletişim, Genel Kollukla İlişkiler, Aidiyet Duygusunun Geliştirilmesi, Güvenlik Tedbirleri ve Özel Güvenlik Hukuku ve Acil durumlarda AFAD bilinçlendirme"  dersleri hakkında eğitim verilerek karşılıklı örnekler sunuldu.
 
Haber:Erdinç Şekerli 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri