en üst vakifbank
19 Ocak 2019 Cumartesi
Anasayfa > SİYASET > CUMHURBAŞKANI VE AK PARTİ GENEL BAŞKANI ERDOĞAN GÜMÜŞHANE'YE GELİYOR! 

CUMHURBAŞKANI VE AK PARTİ GENEL BAŞKANI ERDOĞAN GÜMÜŞHANE'YE GELİYOR! 

07.11.2017 00:06 12 14 16 18 yazdır
CUMHURBAŞKANI VE AK PARTİ GENEL BAŞKANI ERDOĞAN GÜMÜŞHANE'YE GELİYOR! 
CUMHURBAŞKANI VE AK PARTİ GENEL BAŞKANI ERDOĞAN GÜMÜŞHANE'YE GELİYOR! 

Ak Parti Gümüşhane İl Başkanı Avukat Celalettin Köse, yaptığı yazılı açıklamada; tamamlanan 6. Olağan ilçe kongrelerinin ardından Ak Parti Gümüşhane 6. Olağan il kongresinin 19 Kasım Pazar günü gerçekleştirileceğini belirterek kongreye Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağını söyledi.

Partisinin kuruluşundan bugüne kadar yaptığı hizmetlerden bahsederek yeni bir atılım dönemine başladıklarını belirten Köse, "AK Parti olarak 2001 yılında başladığımız kutlu yürüyüşümüz boyunca daima milletimizin gösterdiği istikamette ilerledik. Siyasetimizin merkezine her zaman insanımızı yerleştirdik. Tek millet, tek bayrak, tek vatan ve tek devlet anlayışından hiçbir zaman vazgeçmedik. Ulaşımdan eğitime, sağlıktan savunma sanayisine her alanda dev eserler inşa ederek yapılamaz denilenleri yaptık ve ilkleri hayata geçirdik. Şimdi yeni bir atılım dönemine başlıyoruz" dedi.


2023 hedeflerine daha sağlam adımlarla ulaşmak için yenilenme ve tazelenme fırsatı olarak gördükleri 6. olağan kongre sürecini büyük bir heyecanla ve coşkuyla yürüttüklerini dile getiren Köse, "Bayram havasında devam eden bu süreçte sırasıyla Kürtün, Merkez, Kelkit, Köse, Şiran ve Torul ilçe kongrelerimizi tamamladık. Şimdi aynı coşku, şevk ve heyecanla 19 Kasım tarihinde Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle il kongremizi gerçekleştireceğiz. İl kongremizle birlikte dün olduğu gibi yarın da el ele, omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz. Tek vücut halinde hareket ederek, birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde Büyük Türkiye hedefine ulaşacağımıza inancımız tamdır. Bugüne kadar partimize hizmet eden, bu sevdaya gönül veren ve bu heyecanımıza ortak olmak isteyen bütün hemşerilerimizi AK Parti Gümüşhane 6. Olağan İl Kongremize davet ediyorum" diye konuştu.

Kongre 19 Kasım Pazar günü saat 16.00'da Aydın Doğan Spor Salonunda gerçekleştirilecek.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri