Kebir tepe
24 Eylül 2021 Cuma
Anasayfa > Yazarlar > Ersin Şekerli Siyaset/Analiz/ Gündem > ABD'DE Kİ KİRLİ PLANI İLK SEÇİMDE TURKİYE'DE DE UYGULAYACAKLAR!!!!
Ersin Şekerli  Siyaset/Analiz/ Gündem

ABD'DE Kİ KİRLİ PLANI İLK SEÇİMDE TURKİYE'DE DE UYGULAYACAKLAR!!!!

07.01.2021 23:21 12 14 16 18 yazdır
Yazar : Ersin Şekerli Siyaset/Analiz/ Gündem
ABD'DE Kİ KİRLİ PLANI İLK SEÇİMDE TURKİYE'DE DE UYGULAYACAKLAR!!!!

Joe biden (demokratlar) Abd'de ki üst akılın organize planı dahilinde Trump'ın (cumhuriyetçilerin) oylarını çalarak hile ile seçimi kazandılar.Trump'ın serzenişi, haklı mücadelesi ise sonuçsuz kaldı. Trump, isteseydi dün Abd'de ki olayaları çok daha büyüterek içinden çıkılmaz bir girdaba sokabilirdi ancak; çaresiz bir şekilde geri adım atmak zorunda kaldı.Çünkü; Abd'deki kaostan kendi taraftarları dahil tüm Abd etkileneceği için, birde karşı tarafın Demokrasi dışı müdahale algısı vs kısacası Trupm hilelide olsa yenilgiyi kabullenmek zorunda kaldı. 

PEKİ BUNDAN BİZE NE?? NEDEN BUNU YAZMA GEREĞİ DUYDUM????
Abd'de ki derin yahudi lobisinin seçimlere hile karıştırma planı çok başarılı oldu ve altı ıslak Biden'i başkan yaptılar.

AYNI PLANI 2023'TE TÜRKİYE'DE DEVREYE KOYACAKLAR!!! HATTA İSTANBUL SEÇİMİ BİR PROVAYDI!! 
AB ve ABD'de ki Kaçak FETÖ'cülerin, Muhalefetin paylaşımlarına bakın; 2023'te RTE'nin seçimi kesinlikle kaybedeceğinden emin konuşuyorlar. Oyları çalarak İstanbul'u aldılar şimdide amcaları Biden de aynı taktikle seçimi alınca bundan iyice emin oldular artık. Boşuna mı erken seçim diye avaz avaz bağırıyorlar sanıyorsunuz. 

ŞİMDİDEN ÖNLEMLER ALINMAZSA 2023 SEÇİMLERİNDE TÜRKİYE'Yİ ÇOK SANCILI BİR SÜREÇ BEKLİYOR. E.Ş
Yazarın Son Yazıları
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.